Paweł Połonecki

Fenomen Światowej Bioterapii

BIO-THERAPY

ul. Baśniowa 3
tel. (22) 823 47 17
Warszawa

Środa. 10:00 - 14:00

Czwartek. 10:00-14:00

 Zapisy telefoniczne.

PRZERWA

01.03.2021 - 09.03.2021

 

Klinika IBIS

ul. Kacza 8
tel. (22) 322 81 80 (81)
Warszawa

 Piątek. 12:30 - 17:00

Zapisy telefoniczne.

PRZERWA

01.03.2021 - 09.03.2021

 

 

 

Medical Office

ul. Żelazna 69A
domofon 230 (VIII p.)
tel. 22 620 02 02
Warszawa

Piątek .10:00-12:00

Zapisy telefoniczne.

PRZERWA

01.03.2021 - 09.03.2021

 

 

 

 

Niemcy - Berlin

Sächsische Str. 40
zapisy - tel.:
+49 152 269 062 35  (Ewa)

DO ODWOŁANIA

Trzeba im pomóc!

Zaczęło się zupełnie jak w bajce. Młody chłopak, wstający codziennie wcześnie rano do pracy i wracający, jak tysiące jego rówieśników, o 15. do domu, zmęczony, głodny i zły - został nagle i całkiem niespodziewanie odkryty. Jeździł wtedy jako kierowca w banku. Jeden z przygodnych pasażerów powiedział mu:
- Panie, ależ pan ma mocne bioprądy! Czy pan jest radiestetą?
- Nie - odpowiedział chłopak. - A co to znaczy być radiestetą?

Czytaj więcej...

Bioterapia bez cudów

Z pogranicza medycyny

Zanim nadjechał, już czekali w długiej Kolejce. Krzeseł nie starczyło dla wszystkich, ale rodzice solidarnie ustępowali miejsca siedzącego dzieciom. Wszyscy się tu znali, wymieniali między sobą życzliwe uwagi, rozmawiali, uśmiechali się. Czy na coś liczyli? Powiedzieli, że nie.

Czytaj więcej...

Połonecki wraca do znerwicowanej Bochni

Najsławniejszy chyba z działających w Polsce bioenergoterapeutów Paweł Połonecki znowu przyjeżdża do Bochni. Pacjenci będą mogli korzystać z jego- energii przez kilka godzin już w najbliższy piątek. Przypominamy, że podczas relacjonowanej przez nas ostatniej wizyty uzdrowiciela w Bochni najwięcej zgłaszających się do niego osób skarżyło się na nerwice.

Czytaj więcej...

Znerwicowana Bochnia

Połonecki zaskoczony.

Przez kilka godzin asystowałem PAWŁOWI POŁONECKIEMU - najsłynniejszemu z działających obecnie w Polsce bioenergoterapeutów, który przyjmował pacjentów w jednym z bocheńskich gabinetów lekarskich. Przewinął się przed nami tłum ludzi dotkniętych różnymi, schorzeniami.

Czytaj więcej...

Człowiek z energię 110 miliwatów

Od 6 lat słynny bioenergoterapeuta spędza krótkie urlopy w Rabce. Na przełomie lutego i marca był - incognito - w "Cegielskim". Spotkałem P. Połoneckiego w Uzdrowiskowym Szpitalu Diabetologicznym. Po raz piąty - zwierzał się - przyjechałem do Rabki z prezentami dla chorych dzieci. Tym razem przekazałem dzieciom chorym na cukrzycę kilkaset strzykawek, zostawiłem też aparat słuchowy. W minionych latach przekazałem dzieciom 5 aparatów słuchowych, wiele strzykawek, inhalator. Kocham dzieci, zawsze im pomagam, w "Biotonie" dzieci przyjmuję poza kolejnością, bezpłatnie.

Czytaj więcej...

Moc pana Pawła

Czekają na niego pacjenci w wielu krajach.
Gdyby dawno temu jakaś kobieta, po 20 latach bezowocnego leczenia bezpłodności, po ratunek udała się nie do lekarza lecz osoby obdarzonej pewnymi nadzwyczajnymi właściwościami, by niebawem zajść w ciążę i urodzić dziecko - to takie zdarzenie okrzyknięto by cudem. Paweł Połonecki, którego dotyk promieniujących dłoni doprowadził do wielu wciąż nie wytłumaczonych, choć udokumentowanych uzdrowień, stanowczo nie zgadza się z określaniem go "cudownym uzdrowicielem". Mówi, że on tylko dzieli się z potrzebującymi tym, co według jednych - Pan Bóg, a według innych - natura wyposażyła go w nadmiarze. Ten dar to moc jego bioprądów.

Czytaj więcej...

Polscy uzdrowiciele rozchwytywani za granicą

Połonecki w Szwecji, Kanadzie i Izraelu
Wirkus w USA, Rejmer w Szwajcarii

Po kontrowersyjnej i oprotestowanej w licznych czasopismach decyzji ministra zdrowia sprzed trzech lat, mocą której zabronił on lekarzom współpracy z bioenergoterapeutami, a także zakazał healerom wstępu do uspołecznionych placówek służby zdrowia ze spółdzielniami kosmetyczno-lekarskimi włącznie - wbrew temu co można było sądzić nasi uzdrowiciele nie zeszli do "podziemia". Faktem jest natomiast, że coraz trudniej zastać ich w kraju.

Czytaj więcej...

Pomagać ludziom - to moja dewiza

Sławny bioenergoterapeuta w Rabce

O 35-letnim Pawle Piotrze Połoneckim z Warszawy napisano już - także za granicą - dziesiątki artykułów, był bohaterem reportaży radiowych i telewizyjnych, kilku filmów.

Czytaj więcej...

Harris znad Wisły

Nieznany Świat 2/1990Anna Ostrzycka

Wzajemne oddziaływanie mesmeryczne skończyło się tak, że potężny Anglik zbladł i osunął się na ziemię.

Nie jest przypadkiem, że człowiek, o którym piszemy dziś w naszym stałym redakcyjnym cyklu "Poczet healerów polskich”, w początkach lat osiemdziesiątych został nazwany przez pacjentów "Harrisem znad Wisły".

Czytaj więcej...

Strona www.polonecki.pl nie używa plików cookies.